Новини        08 Травня 2018        861      

Підтвердження звання «зразковий» хореографічному колективу «Оксамит» Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України

7 травня на сцені Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру хореографічний колектив «Оксамит» презентував звітну програму на захист почесного звання «зразковий». Яким було рішення атестаційної комісії — далі у статті.

Про колектив

«Оксамит» — це дуже молодий, амбіційний колектив. Заснований у 2012 році талановитим, наполегливим керівником Ольгою Аркадіївною Давченко — випускницею Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв. Всього шість років, а чимало зроблено в творчому здобутку колективу. Вони є постійними учасниками культурно-масових заходів області, конкурсів та фестивалів різних рівнів. Вже через три роки після заснування, у 2015 році за досягнуті успіхи у творчій діяльності та високу виконавську майстерність колективу було присвоєне почесне звання «зразковий». За шість років роботи учасники можуть пишатися своїми перемогами: перші місця на Регіональних та Всеукраїнських конкурсах, на фестивалях «Маленькі зірки» м. Херсон, «Миколаївські зорі», «Dance Day» м. Миколаїв. Міжнародні конкурси: «Мегаполіс» м. Харків, «Зірковий парад» м. Львів, «Світ талантів» м. Київ, «Барвінкове кружало» м. Вінниця, «Stars Of Yaremche» м. Яремча, лауреат Міжнародного фольклорного фестивалю в Іспанії (м. Калелья) — 2016 тощо.

Сьогодні колектив налічує 150 учасників, які займаються у різновікових групах. У звітній програмі в двох відділеннях були продемонстровані хореографічні композиції народної та стилізованої української хореографії, естрадні та дитячі танці. Цікаві сюжетні рішення, яскраві незвичайні костюми, поєднані з вдалим музичним оформленням створили на сцені театру справжню феєрію танцю. Авторські роботи та дизайн костюмів керівника посилюють неповторний колорит та індивідуальний почерк цього незвичайно видовищного колективу під назвою «Оксамит».

Рішення атестаційної комісії

За рішенням атестаційної комісії, почесне звання «зразковий» хореографічному колективу «Оксамит» Миколаївського обласного творчого осередку Національної хореографічної спілки України було підтверджено на три роки.

Вітаємо колектив зі своїм першим успішним іспитом, і сподіваємося, що Ваше мистецтво танцю й надалі здобуватиме почесні звання, нагороди та щирі оплески глядачів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: