Новини        25 Квітня 2016        908      

Присвоення звання «зразковий» хореографічній студії «Пірует»

23 квітня 2016 року в Миколаївському російському академічному драматичному театрі відбулась радісна подія: хореографічна студія «Пірует» керівником якого є Марина Чумак, провела творчий звіт на предмет присвоєння звання «зразковий».

Голова атестаційної комісії, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації М. Ф. Димитров разом з атестаційною комісією переглянули виступ колективу та запропонували колегії управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації присвоїти звання «зразковий» цьому цікавому колоритному колективу.

Колектив створений у 2007 році, який працює на базі Миколаївського міського Будинку вчителя. В репертуарі колективу естрадні, сучасні, класичні та дитячі оригінальні композиції. Хореографічна студія є неодноразовим лауреатом обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнароджних фестивалів та конкурсів. Чисельний склад колективу разом з підготовчою групою складає понад 50 дітей, віком від 6 до 18 років.

Колектив має високий виконавський рівень, достатню матеріальну базу для подальшої творчої роботи. Цікаві номери колективу були не тільки змістовними, але й відзначилися вдалими музичним супроводом і підбором сценічних костюмів. А їх тісне поєднання з акторською майстерністю учасників колективу та вмінням правильно подати імпульс глядачу не викликало у комісії і тіні сумніву стосовно прийняття рішення про присвоєння хореографічній студії «Пірует»  почесного звання «зразковий» аматорський колектив. Сподіваємося, студія буде гідно нести це звання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: