Новини        11 Квітня 2017        565      

Присвоєння звання дитячому театру «Букакі» Веселинівського районного будинку культури

11 квітня почесне звання «зразковий» присвоєно улюбленцям селища Веселинове — учасникам дитячого театру «Букакі». Яку ж програму підготували юні театрали до уваги атестаційної комісії, чим вразили й у якому статусі працюватимуть наступні три роки?

Перша сторінка історії колективу «Букакі» почала писатися у 2005, коли в рідне селище після закінчення Дніпропетровського театрального коледжу й декількох років роботи повернувся Андрій Троянович, людина творча та активна. Першими учасниками театрального колективу стали учні Веселинівської ЗОШ, а також гуманітарної гімназії. Крок за кроком театр розвивався, зростала акторська майстерність учасників.

На сьогодні «Букакі» — лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів. До складу колективу входять діти від 5 до 11 років, які опановують прекрасне театральне мистецтво.

До уваги членів комісії учасники театрального колективу «Букакі» запропонували виставу «Синій апельсин». Яскраві захоплені дитячі очі, пластика й музичне оформлення добре виразили головну думку твору: мрії — це величезна сила, завдяки якій у житті відбуваються іноді незвичайні речі.

Члени атестаційної комісії одноголосно констатували, що на Миколаївщині ще одним «зразковим» колективом стало більше. Вітаємо Андрія Трояновича та учасників дитячого театру «Букакі» з присвоєнням почесного звання.

Цікавих нових постановок та переможних виступів!

Для тих, хто мріє стати відомим режисером зі світовим ім’ям, але не знає з чого почати — «Школа починаючого режисера».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: