Новини        20 Березня 2015        587      

«Розмова на тему» з переможцями конкурсу «Сторінками поезії. Кобзареві струни»

19 березня на обласному телебаченні в передачі «Розмова на тему» відбувся прямий ефір з переможцями обласного конкурсу читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни» В студію завітали методист театрального жанру Миколаївського обласного центру народної творчості Скубченко Тетяна, володар «Гран-прі» Виверець Сергій з Братського району, лауреат І ступеню Захарук Вадим з Єланецького району та Тараненко Анастасія з Жовтневого району.

Між ведучою передачі, журналістом обласного телебачення і гостями студії зав’язалась тепла сімейна розмова. Скубченко Тетяна ознайомила глядачів з конкурсом, його метою та результатами.

Учасники розповіли про свої захоплення та представили глядачам уривки з власної конкурсної програми. Запам’ятався виступ Тараненко Анастасії, яка читала свої власні вірші на сучасну тему. Скільки в дитячих рядочках дорослого болю та переживань за нашу країну! А найбільше враження справив  Виверець Сергій. Його інтерпретація та режисерський, свідомий підхід до тексту, ще раз підтвердили, що рішення журі про нагородження Сергія дипломом Гран-прі було вірним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: