Новини        23 Лютого 2017        461      

Cемінар для керівників сільських вокальних колективів і студій Новоодеського району

21 лютого методисти Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Світлана Бабуріна та Вероніка Гаврилюк провели виїзний семінар для керівників сільських вокальних колективів і студій Новоодеського району. У майстер-класі, який відбувся на базі районного Будинку культури, узяли участь 30 викладачів вокалу.

Перше й дуже актуальне питання заняття було присвячене охороні та гігієні дитячого голосу. Методисти акцентували увагу фахівців на типових помилках, які припускаються під час підготовки юних вокалістів до обласних конкурсів. До уваги присутніх були запропоновані методичні рекомендації «Бережіть дитячий голос», а також ілюстративний матеріал.

Продовженням майстер-класу стало практичне заняття за методикою Крістін Лінклейтер «Основи визволення голосу», що дало можливість присутнім навчитися позбавлятися від голосових «зажимів».

Вправи за системою Струве та Ємельянова вдосконалили навички учасників майстер-класу в напрямі зняття напруження з внутрішніх та зовнішніх м’язів.

Наступною практичною частиною стала робота над диханням на основі методики Олександри Стрельникової, що допомогло учасникам заходу відчути загальнозміцнювальний вплив правильного дихання на організм людини.

Закріпити знання та навички учасники майстер-класу змогли під час показового уроку з вокалу, на якому разом із юними вокалістами вони продемонстрували правильне звукоутворення та дихання в процесі розспівування.

Окрема увага присутніх була зосереджена на виборі дитячого вокального репертуару. І презентувати його вже можна незабаром на обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Art-mix», відбіркові тури якого вже тривають. Наступний відбудеться на базі Вознесенського міського будинку культури 25 лютого.

Бажаємо успіхів!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: