Новини        20 Березня 2017        170      

«Школа клубного менеджменту» у Снігурівці

15 березня для працівників клубних закладів Снігурівського району проводилися заняття з вивчення основних документів нормативно-правової діяльності закладів культури клубного типу, планування та обліку роботи клубних закладів та їх працівників, перспективи діяльності в умовах децентралізації.

Піднімалися актуальні питання щодо заробітної плати працівників культури, нормативів їхньої діяльності, виконання посадових обов’язків, зокрема в умовах роботи на 0,5 та 0,25 ставки.

Заняття відбувались у рамках проекту «Школа клубного менеджменту», спрямованого на надання методичної та практичної допомоги, підвищення фахового рівня працівників закладів культури клубного типу з актуальних питань роботи клубних закладів, обміну та поширення кращого досвіду, координації процесу розвитку культури в Миколаївській області.

Ініціатором створення навчально-методичного проекту «Школа клубного менеджменту» є директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Наталія Баштова, а розробником — заступник директора з методичної роботи Тетяна Нестерова.

Наступні заняття у «Школі клубного менеджменту» відбудуться 6 квітня для працівників закладів культури клубного типу Березанського району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: