Новини        26 Вересня 2016        436      

Школа починаючого хореографа (ІІ-рік навчання) для керівників хореографічних колективів

22-23 вересня 2016 року на базі Новобузького РБК Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно освітньої роботи  був проведений семінар–практикум (школа починаючого хореографа) для керівників хореографічних колективів Березнегуватського, Новобузького, Снігурівського, Казанківського та Баштанського районів з метою розвитку хореографічного жанру, надання методичної та практичної допомоги керівникам аматорських хореографічних колективів (гуртків), підвищення їх професійного рівня, обміну досвідом.

Практичні заняття по сучасному танцю провела  викладач хореографічних дисциплін — Нікітіна О. М.

Показали майстер–класи з класичного танцю магістр хореографії — Леоненко С. В. по народному танцю провідний методист з народної хореографії МОЦНТ та КОР — Кривошей А. В.

Також відбувся круглий стіл по підсумкам роботи семінару, питання–відповіді з теорії хореографії та питання по підготовці хореографічних колективів до участі у обласному конкурсі хореографічних колективів «Перлина Прибужжя».

Загалом в роботі семінару прийняли участь 19 чоловік.   Новобузьким районним відділом культури та районним Будинком культури були створенні всі необхідні умови для проведення заходу. Нажаль відділи Березнегуватського та Снігурівського районів не направили своїх представників до участі у семінарі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: