Нематеріальна культурна спадщина        02 Жовтня 2017        516      

Участь методистів МОЦНТ у Всеукраїнській науково-методичній конференції «Миколаївщина і північне Причорномор’я: історія і сучасність»

Проблеми соціально-культурного розвитку нашого краю завжди були і продовжують залишатися у центрі уваги суспільства та вчених. Яскравим підтвердженням цього став науковий форум, учасником якого стали методисти Миколаївського центру народної творчості Ганна Божкова та Світлана Бабуріна.

29—30 вересня в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Миколаївщина і північне Причорномор’я: історія і сучасність», присвячена 85-річчю від дня народження професора М. Александрова. У рамках роботи форуму науковці Миколаївщини, Києва, Одеси, Гомельського держуніверситету імені Франциска Скорини та Мозирського держуніверситету імені  Шамякіна обговорили проблеми економічної і політичної історії, соціокультурного розвитку нашого краю, питання освіти і науки.

На засіданні секції «Соціокультурний розвиток Миколаївщини та Північного Причорномор’я» із доповіддю на тему: «Діяльність Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи: історія та сьогодення» виступила методист ОЦНТ та КОР, кандидат історичних наук Ганна Божкова.

Під час пленарного засідання секції із розповіддю про роботу Центру в галузі нематеріальної культурної спадщини Миколаївщини виступила методист Світлана Бабуріна. Інформація знайшла живий відгук у гостей та учасників конференції, під час обговорення було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю між співробітниками МОЦНТ та КОР та науковцями миколаївських вишів у галузі дослідження та збереження культурного спадку нашого південного краю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: