Новини        25 Квітня 2016        99      

Відбірковий тур І обласного фестивалю дитячої і юнацької творчості «Art-mix»

23 квітня 2016 року Миколаївським обласним центром народної−творчості та культурно–освітньої роботи було проведено відбірковий тур І обласного  фестивалю дитячої і юнацької  творчості  «Art–mix» в м.Миколаєві в актовій залі Миколаївської філії Київського державного університету культури і мистецтв.

В заході взяли участь 28 солістів–вокалістів, 9 вокальних ансамблів з Березанського, Миколаївського, Очаківського, Жовтневого районів та міст Южноукраїнськ, Очаків, Миколаїв. Всього 102 дитини.

За результатами конкурсного відбору до заключного туру пройшли такі учасники:

м. Южноукраїнськ

  • зразковий  ансамбль «Рондіно» (І вікова категорія);
  • зразковий колектив «Рондо» (ІІІ вікова категорія).

Очаківський район

  • Михайловський Георгій (ІІ вікова категорія);
  • Яковенко Христина (ІV вікова категорія).

м. Очаків

  • Сілівон Христина (ІІІ вікова категорія)

Березанський район

  • Дует «Слава»(ІV вікова категорія)

Жовтневий район

  • Дяченко Наталя (ІІІ вікова категорія)

Миколаївський район

  • зразковий вокальний ансамбль «Натхнення» (І вікова категорія);
  • Юджин Аліна (І вікова категорія);
  • вокальний ансамбль «Фортуна» (І вікова категорія);
  • Обухова Олеся (І вікова категорія);
  • зразковий вокальний ансамбль «Невгамовні» (ІІ вікова категорія);
  • Хасап Ніколєтта (ІІІ вікова категорія);
  • Косенко Каріна (ІІІ вікова категорія);
  • зразковий вокальний ансамбль «Натхнення» (ІІІ вікова категорія);
  • Ксенія Коваль (ІІІ вікова категорія);
  • Сиротенко Вікторія  (ІV вікова категорія);
  • Квартет «Експромт» (ІV вікова категорія).

м. Миколаїв (Велика Корениха)

  • Дамаскіна  Дар’я  (І вікова категорія);
  • Довбуш  Надія (І вікова категорія);
  • Буткалюк Олена (ІІ вікова категорія);
  • Шелест Надія (ІІ вікова категорія);
  • Касянчук Людмила (ІІІ вікова категорія).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: