10 березня на базі Вознесенського міського будинку культури відбувся відбірковий тур обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix». Діти та юнаки презентували свою творчість у номінації «Вокальне мистецтво». У заході взяли участь 25 солістів-вокалістів і 8 вокальних ансамблів з Вознесенського, Доманівського, Арбузинського районів, Благодатненської ОТГ Арбузинського району, Прибужанівської ОТГ Вознесенського району, Бузької ОТГ Вознесенського району, Прибузької ОТГ Доманівського району та міст Вознесенськ та Южноукраїнськ. Кому з учасників відбіркових перегонів пощастило потрапити у фінал фестивалю — далі у статті.
За результатами конкурсного відбору на головній сцені обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix» у номінації «Вокальне мистецтво» виступатимуть:
І вікова категорія
- Маргарита Ковтонюк — Доманівський РБК.
ІІ вікова категорія
- Мілена Бойко — Южноукраїнська ДМШ;
- Владимира Гайдай — Вознесенська ДМШ;
- Ансамбль зразкового хору «Рондіно» — ПК «Енергетик» міста Южноукраїнськ.
ІІІ вікова категорія
- Наталія Лужняк — Дорошівський СБК Вознесенського району;
- Ернест Гогія — Южноукраїнська міська гімназія № 1;
- Народний художній колектив «Адажіо» — Южноукраїнська міська гімназія № 1.
IV вікова категорія
- Олександра Марусенко — Доманівський РБК;
- Єва Дмух — Южноукраїнська міська гімназія № 1;
- Ольга Скрипник — Южноукраїнська ДМШ;
- Анастасія Вольська — Вознесенська ДМШ;
- Анастасія Лукіянчина — Вознесенський МБК;
- Вокальний ансамбль «Гарний настрій» — Доманівський РБК.
Провідний методист по роботі з дітьми та молоддю Миколаївського обласного центру народної творчості Вероніка Гаврилюк подякувала усім учасникам заходу, а також нагадала, що наступний відбірковий тур відбудеться 5 травня у Первомайському міському центрі дозвілля імені Є. Зарницької. Прийом заявок триватиме до 27 квітня.
Бажаємо успіху!
