Новини        10 Жовтня 2018        824      

Відбулося відкриття першої персональної виставки Любові Садовської

10 жовтня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки майстрині обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Любові Садовської (Братський район). Детальніше — далі в статті.

Виставка пройшла в рамках проведення ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2018–2019», що спрямований на збереження українських традицій і розвиток сучасної культури нашої області. Організатори: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції ввійшли 19 картин, вишитих хрестом і бісером: романтичні пейзажі, барвисті квіти та витончені жіночі образи.

Із відкриттям першої персональної виставки Любов Садовську привітала директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова. Побажала талановитій майстрині натхнення, терпіння у її творчій справі та нагородила почесною грамотою за особистий внесок у розвиток української народної творчості та відродження традиційних художніх промислів. Не залишились осторонь заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею Валерій Чернявський і завідуюча сектору культури Братської райдержадміністрації Олена Буберенко.

 

Відкриття виставки проходило у вигляді відвертого діалогу з майстринею. Глядачі дізналися цікаві моменти з творчого життя вишивальниці та її плани на майбутнє: захоплення вишивкою, улюблена тематика, її розуміння щастя та багато іншого.

  • Яка тематика Вам до душі? Про що Ви намагаєтесь розповісти за допомогою своїх робіт?
  • Я вірю в магію вишивки, саме тому створюю картини в цій техніці. Улюблена тематика — квіти, портрети та чарівні пейзажі. Узагалі, процес вишивання мене дуже заспокоює і допомагає розслабитися. Коли завершую чергову картину, отримую незрівнянне задоволення.
  • Ви є активною учасницею заходів, які проводить Миколаївський обласний центр народної творчості. Які Ваші враження?
  • Емоції завжди переповнюють, тому що потрібно демонструвати не тільки свої вироби, але й акторську майстерність. Це шанс познайомитись із новими творчими особистостями, отримати гарний досвід і презентувати власну творчість. До речі, після виставки «Єдина родина» мене запросили вступити до обласного творчого об’єднання «Прибужжя», а також узяти участь у новому творчому проекті «Диптих-арт». Я щаслива, адже мій триптих «Жіночі мрії», який сьогодні представлений на виставці, став центром експозиції цього проекту.
  • На Вашу думку, що таке щастя?
  • Щастя — це родина і друзі, що підтримують мене і радіють моїм творчим досягненням.

Наприкінці виставки Любов Садовська подякувала всім за підтримку і побажала, щоб кожен відкривав свої таланти, не зупинявся на досягнутому, пізнавав щось нове й дарував позитив іншим.

Протягом заходу лунали музичні композиції у виконанні народного вокального ансамблю «Хорошее настроение» Миколаївського районного будинку культури (керівник Наталія Лисогор).

Були присутні представники газет «Южная правда», «Вечерний Николаев»; телерадіокомпаній «Март», «Сатурн», «Миколаїв», «НІС-ТВ» та інтернет-видань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: