Новини        01 Березня 2016        460      

Відкриття персональної виставки Ірини Латарії

1 березня  2016 року у приміщенні  Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулось  відкриття  персональної виставки  Ірини Латарії  художниці обласного народного творчого об’єднання  «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Захід відбувся в рамках проведення ІІІ виставкового циклу «НОВІ ІМЕНА МИКОЛАЇВЩИНИ 2015-2016».  

Організатори: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції увійшли 25 картин виконаних в техніці батика, а також декоративні вироби в техніці пейп-арт та вітражного розпису. Творчість  Ірини Латарії різноманітна та мінлива. Адже техніка батика дає змогу  митцю   реалізувати своє художнє бачення.

«Весняний букет», «Літо», «Троянди» — делікатні та прозорі площини  шовку нагадують крижані скельця, що заповнені яскравими кольорами.

Їх напівпрозора фактура надає роботам  особливої співучості та багатозначності. Таким чином виникає  своєрідна  гра  світла, що вимагає від художника  потужних  творчих  емоцій.

З відкриттям  персональної виставки Ірину Латарію  привітали заступник начальника управління культури, національностей та релігій   Л.О. Поддубна, заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею  В.В.  Чернявський.

За особистий внесок у розвиток народної   творчості та відродження  традиційних  художніх промислів   художниці  вручили  почесну грамоту   заступник директора Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи – Т.М. Нестерова,

а також завідувач сектору культури Баштанської райдержадміністрації  Н.М. Ракітіна. На відкритті виставки для усіх присутніх прозвучали музичні композиції у виконанні  керівника народного духового оркестру ОПК Андрія Чернова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: