Новини        23 Червня 2018        454      

22 червня відкрився Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена-2018»

22 червня відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена». Це один із найяскравіших форумів театрального мистецтва, який майже чверть століття об’єднує у творчій співпраці аматорські колективи з усіх куточків України. Більше про відкриття — далі у статті.

Народний естрадний театр «Нон-стоп»

Як відбувалося відкриття

Захід проходить за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та Міністерства культури України. Зі словами привітання до учасників фестивалю звернулися начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Михайло Димитров, а також депутат обласної ради Наталія Іванова.

Директор фестивалю, заслужена артистка України Наталія Баштова виступила із побажаннями успіху, натхнення й творчих злетів для всіх учасників та гостей на Миколаївщині, а також від імені усіх учасників фестивалю привітала Михайла Димитрова із присвоєнням звання «Заслужений працівник культури України».

Відкриття фестивалю розпочалося яскравим виступом народного естрадного театру «Нон-стоп» з Южноукраїнська. І першим театрально-фестивальний марафон відкрив Народний молодіжний театр «Парадокс» (м. Миколаїв, режисер — Лілія Гупало) виставою «Повернення у нікуди» Лесі Демської. А свої «візитівки» презентували колективи із Києва, Чернівців та Запоріжжя.

Чим цікавий Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»

Організатори фестивалю підготували безліч різноманітних цікавинок: майстер-класи від найкращих вітчизняних майстрів театру, виступи й оригінальні постановки, драйвові вечірки, нові знайомства, ласкаве сонце та Чорне море.

Цього року участь у фестивалі беруть 32 театральні колективи із 19 областей України. Миколаївську область представляють п’ять колективів — лауреати перших місць та володарі гран-прі обласного відбіркового конкурсу аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена». Всеукраїнський фестиваль об’єднав талановиті народні та зразкові, дорослі, молодіжні та дитячі аматорські театральні колективи, студентські колективи закладів культури та мистецтв, які наполегливо боротимуться за першість у своїх номінаціях.

Оцінюють виступи досвідчені професіонали театрального мистецтва України на чолі із заслуженим артистом України Андрієм Деріком. В учасників є унікальна можливість увібрати в себе безцінний досвід членів журі, які проводитимуть цікаві та насичені майстер-класи протягом усього фестивалю.

Гостинно зустрічає учасників санаторій «Борисфен», який створює сприятливі та комфортні умови для продуктивної роботи усіх колективів. Гостям відкриваються усі принади приморсько-степової курортної зони, прекрасні краєвиди морського узбережжя та сучасне обслуговування.

Тож, бажаємо учасникам Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена-2018» натхнення, творчих злетів, перемог, та чекаємо на відкриття масштабного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу гумору та сатири «Усмішки Глазового».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: