Новини        18 Грудня 2020        566      

Відзначили лауреатів премії імені Миколи Аркаса

18 грудня в приміщенні Миколаївського обласного художнього музею імені В. В. Верещагіна відбулося урочисте нагородження лауреатів обласної премії імені Миколи Аркаса, що присуджується за вагомий внесок у розвиток та збагачення української національної культури. Лауреатом почесної премії стала творча група МОЦНТ та КОР.

У привітальному слові перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов та Віталій Бойченко — виконувач обов’язків начальника управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, подякували лауреатам за внесок у розвиток і збереження нетлінної скарбниці культурної спадщини Миколаївщини.

Переможців престижної обласної культурологічної премії імені відомого миколаївця Миколи Аркаса визначали в чотирьох номінаціях. У номінації «Традиційна народна творчість та аматорське мистецтво» кращим став творчий проєкт Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, присвячений дослідженню, збереженню та популяризації яскравого та самобутнього елементу культурної спадщини Миколаївщини — таврійського розпису.

За значну роботу над проєктом «Таврійський розпис Миколаївщини» нагороджена творча група МОЦНТ та КОР у складі:

  • Ганни Божкової (кураторка проєкту)
  • Любові Паранюк (авторка проєкту)
  • Світлани Бабуріної (етнодослідниця)
  • Ігоря Панченка (дизайнер, укладач, редактор)

Проєкт «Таврійський розпис Миколаївщини» сприяє збереженню, популяризації та охороні унікальної нематеріальної культурної спадщини області.

Вітаємо лауреатів зі заслуженою нагородою, що засвідчує професіоналізм, величезний ентузіазм і великий творчий потенціал. Нехай ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують служити на благо культури нашого рідного краю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: