Новини        23 Серпня 2016        662      

«Вишита благодать» Миколаївщини

22 серпня в обласному палаці культури пройшов урочистий концерт, присвячений 25-й річниці незалежності України. Важливою частиною заходу стала виставка митців Миколаївщини — «Вишита благодать».

Для проведення експозиції було відібрано понад 140 рушників від кращих майстрів кожного району Миколаївщини. Серед представлених робіт були рушники різні за технікою виконання, орнаментальним оздобленням та кольоровим рішенням. А їх різноманітність лише ще раз підкреслила на скільки Миколаївщина багатонаціональна та дружня, оскільки на теренах нашої батьківщини вживаються понад 130 національностей.

На особливу увагу заслуговують роботи майстринь з таких районів як: Арбузинського, Братського, Баштанського, Березанського, Вітовського, Миколаївського, районів м. Первомайськ, а також обласне об’єднання «Прибужжя». А головною прикрасою виставки стали тканні та вишиті рушники заслужених майстринь народної творчості України — Валентини Димової, Тетяни Балевської-Барташевич та Віри Клок.

Зважаючи на назву виставки, її центральними експонатами були вишиті ікони, які стали в цей день оберегом не тільки для усіх присутніх, а й для всієї незалежної України. Тож зі святом вас, шановні співвітчизники, нехай мир і злагода завжди царюють у ваших оселях!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: