Нематеріальна культурна спадщина        15 Вересня 2017        743      

Виставка народно-ужиткового мистецтва «Осіннє різнобарв’я»

14 вересня методисти ОЦНТ та КОР Світлана Бабуріна та Ганна Божкова стали гостями церемонії відкриття виставки народно-ужиткового мистецтва «Осіннє різнобарв’я» — заходу, який зібрав людей, небайдужих до розвитку народної культури, до історії та традицій українського козацтва, до відродження козацьких звичаїв нашого краю.

Співорганізаторами виставки виступили Миколаївське обласне козацьке товариство ВГО «Всеукраїнське козацьке військо» на чолі з обласним отаманом, генералом-хорунжим Владиславом Баіним та начальником обласного штабу осавулом Сергієм Риковським та колектив бібліотеки-філіалу № 8 ЦБС для дорослих (завідувач — СвітланаЧерніченко).

На виставці представлені роботи в таких техніках як: вишивка, валяння, виготовлення ляльок — іграшок та оберегів. Народні умілиці Олена Савченко, Антоніна Квасниця, Ольга Тарасова, Ірина Риковська продемонстрували найкращі зі своїх робіт.

Одна із майстринь — Антоніна Квасниця — розповіла про технології виготовлення традиційних козачих оберегів, секретами створення яких вона ділиться зі своїми ученицями — учасницями клубу «Козачка», що працює на базі Миколаївської козацької школи бойового звичаю «Бузький Спас».

Надзвичайно відрадним є те, що здебільшого відвідувачі виставки — діти та молодь, які з інтересом долучаються до нелегкої, але важливої справи збереження та примноження багатства культурної спадщини нашого народу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: