Новини        10 Лютого 2016        556      

Виставка Олександра Рассолова

10 лютого  2016 року у приміщенні  Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулось  відкриття  персональної виставки  Олександра Рассолова ­ — майста обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи. Захід відбувся в рамках проведення ІІІ виставкового циклу «НОВІ ІМЕНА МИКОЛАЇВЩИНИ 2015-2016».

Організатори: обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

До виставкової експозиції увійшли 14 живописних картин  та майже 40 виробів з різьблення, художньої обробки дерева. Загалом у творчому доробку майстра понад 400 авторських робіт: «Янгол миру», «Дзвони душі», «Зимові квіти», ­ кожна робота дивує своєю оригінальністю, а  вишукані  різьбленні композиції з фантастичних квітів та птахів прикрашені вибагливими  рослинними  та геометричними  орнаментами:«Бузок», «Острів Березань», «Річний вокзал».  Живописні роботи художника вирізняються своїм  кольоровим рішенням, вони реалістичні та зрозумілі глядачеві.

Також гості змогли ознайомитися з таємницями майстерності Олександра Рассолова, адже  автор презентував майстер-клас з геометричного різьблення.

З відкриттям  персональної виставки Олександра Рассолова привітали заступник директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею В. В. Чернявський.

За особистий внесок у розвиток народної творчості та високу виконавську майстерність майстра нагородили  почесною грамотою заступник  директора Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тетяна Миколаївна Нестерова,

а також директор  МСШ «Академія дитячої творчості»  Г. Д.  Матвєєва.

На відкритті виставки для усіх присутніх прозвучали музичні композиції. Соло на акордеоні виконав  Олександр Бакшин (Миколаївський РБК).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: