Новини        18 Квітня 2016        577      

Загальнообласна соціокультурна акція «Є хліб — є й життя» в Єланецькому районі

15 квітня 2016 року у рамках загальнообласної соціокультурної акціє «Є хліб — є й життя», проведення якої присвячується 25-річчю незалежності України Єланецький район організував для делегації огляд-екскурсію по важливих соціокультурних об’єктах місцевості. Організаторами акції є управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївський центр народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації. Метою заходу є популяризація та збереження матеріальних та культурних здобутків накопичених протягом 25 років незалежності нашої Батьківщини. Акція закликає розвивати та поширювати українську культуру, її традиції та надбання, поважати свою культурну спадщину. Адже тільки так наша культура і мистецтво буде жити вічно.

Адміністрація містечка разом з делегацією акції відвідали адміністративні та соціокультурні об’єкти міста, зокрема: адміністративну будівлю, сільський будинок культури, міські церкву та музей, дитячий садок «Ромашка», ПАЛ, Єланецьку ЗОШ І–ІІІ ступенів та її музей. Після відвідин закладів на центральній площі пройшла презентація місцевих громад та виставка робіт декоративно-прикладного мистецтва, а після неї і виставка дитячого мистецтва.

Завершилася акція у Єланці звітом творчих колективів району під назвою «Єднаймося рушником». У програмі концерту були представлені музичні та хореографічні надбання колективів району. Загалом захід був проведений як концерт родинного типу. Останнім штрихом заходу було об’єднання усіх глядачів рушником єдності, що є символом цілості України.

Переглянувши усі представленні об’єкти Єланецького району члени делегації зробили висновок, що район успішно зберіг культурні та соціальні надбання, проте мало вклав зусиль у накопичення нових. Районну не вистачає сучасності, лише протягом останніх трьох років почалися здійснюватися кроки до модернізації. Тому бажаємо Єланецькому району процвітання та успіхів в усіх починаннях.

За традицією Єланецький район передав естафету наступному району, що бере участь в акції Арбузинському району.

Нагадуємо, що акція має на меті охопити всі райони та міста Миколаївської області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: