Новини        04 Квітня 2017        413      

Перші заняття в «Школі починаючого режисера»

31 березня розпочала роботу «Школа починаючого режисера». Першими учасниками навчального процесу стали працівники закладів культури Первомайського, Кривоозерського, Врадіївського районів. Про результати перших занять — далі в статті.

Основна тема спілкування з учасниками перших занять у «Школі починаючого режисера» була присвячена законам сценічної мови. Учасники дізналися про застосування в тексті інтонації, розділових знаків та логічних і психологічних пауз.

У формі прямого спілкування й онлайн-конференцій розробник проекту — методист МОЦНТ та КОР Тетяна Скубченко — особливу увага приділила віршованим та прозовим творам, а також вказала на специфіку роботи над гуморесками.

Наступні заняття у «Школі починаючого режисера» відбудуться для працівників культури Доманівського та Березнегуватського районів.

 

До речі, нещодавно ми проводили заняття «Школи клубного менеджменту» в Новоодеському районі, під час яких визначили проблемні напрями в роботі закладів культури району в умовах децентралізації. А 30 березня завершився перший етап проекту з НКС, що тривав протягом двох тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: