Новини        02 Листопада 2020        508      

Визначили переможців обласного конкурсу «Перлина Прибужжя 2020»

У жовтні дистанційно провели обласний конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя», щоб об’єднати найкращих танцівників Миколаївщини. Детальніше про конкурс, багатогранність виступів, переможців — далі в статті.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Про конкурс

«Перлина Прибужжя» спрямована на підвищення рівня хореографічного мистецтва й виконавської майстерності досвідчених колективів зі званням «народний / зразковий». Для них це найкраща можливість продемонструвати високий рівень професійної майстерності й багатогранність творчої діяльність і довести, що гідні свого почесного звання. Одним із пунктів Положення про підтвердження звання «народний / зразковий» є участь колективу в обласних та Всеукраїнських конкурсах. Тому конкурс «Перлина Прибужжя» відтепер стає обов’язковим для колективів зі званням у щорічному представленні оновленого репертуару.

До цьогорічного конкурсу долучилися понад 50 хореографічних колективів зі званням «народний / зразковий» області та Миколаєва. Кожен із них представив свою творчість у певних вікових категоріях (усього їх було вісім) та таких номінаціях: «Народна хореографія», «Народна стилізація», «Класична хореографія», «Естрадна хореографія», «Сучасна хореографія», «Бальна хореографія», «Спортивна хореографія», «Танцювальне шоу». Виступи учасників складалися з двох сценічних різнопланових номерів.

Перебіг конкурсу

Конкурс «Перлина Прибужжя 2020» показав багатогранність творчої діяльності різновікових колективів різноманітних стилів, а також дав змогу кожному з них реалізувати творчий потенціал хореографічної майстерності. Учасники розкрили свою творчу самобутність у народному, класичному, сучасному, естрадному танцях, а також у народній стилізації. Хореографічні колективи високий рівень професійної майстерності.

Керівники колективів продемонстрували високий рівень хореографічних постановок, показали тематичну оригінальність, різноманітність жанрів і форм, що свідчать про серйозний творчий підхід при створенні номерів, що вразили емоційністю й динамікою виконання.

Нагородження

Усі колективи-учасники довели, що вони справді досвідчені майстри своєї справи, тому членам журі було надзвичайно складно визначити серед них переможців.

Гран-прі

  • Народний ансамбль танцю «Аліски» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Народна хореографія», IV вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Золотий колос» (Очаківський міський палац культури) // номінація «Народна хореографія», ІV вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (Миколаївський міський палац творчості учнів) // номінація «Класична хореографія», III вікова категорія
  • Зразковий ансамбль народного танцю «Український сувенір» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Народна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль народного танцю «НИВА» (Вознесенський міський будинок культури) // номінація «Народна хореографія», VI вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Сюрприз» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Естрадна хореографія», IV вікова категорія
  • Народний хореографічний колектив «PREMIUM» (Березнегуватський районний будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», VIIІ вікова категорія
  • Народний колектив танцю «Каприз» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Естрадна хореографія», VIІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Юнги» (Миколаївський обласний палац культури) // номінація «Народна стилізація», IV вікова категорія

Перше місце

  • Зразковий ансамбль народного танцю «Радість» (Палац культури Очаківської міської ради) // номінація «Народна хореографія», ІІI вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Золотий колос» (Палац культури Очаківської міської ради) // номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Калейдоскоп» (Первомайський МЦКіД імені Є. Зарницької) // номінація «Народна хореографія», IV вікова категорія
  • Народний ансамбль народного танцю «Веселка» (Миколаївський палац творчості учнів, Миколаївська ЗОШ № 60) // номінація «Народна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (Миколаївський обласний палац культури) // номінація «Народна хореографія», VIIІ вікова категорія
  • Зразковий хореографічний колектив «Славія» (Баштанський міський будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», IІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль сучасного танцю «Жемчужина» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Сучасна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Барви» (Березнегуватський районний будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», IV вікова категорія
  • «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Зорянка» (Миколаївський обласний будинок художньої творчості) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Карнавал» (Первомайський МЦКіД імені Є. Зарницької) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Народний ансамбль сучасного танцю «Дружба» (Березнегуватський районний будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», V вікова категорія
  • Зразковий ансамбль бального танцю «Бейзік-степ» (Вознесенський міський будинок культури) // номінація «Бальна хореографія», IV вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (Миколаївський міський палац творчості учнів) // номінація «Класична хореографія», VII вікова категорія

Друге місце

  • Зразковий ансамбль бально-спортивного танцю «Улыбка» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Бальна хореографія», VII вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Золотий колос» (Миколаївський національний аграрний університет) // номінація «Естрадна хореографія», VIIІ вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (Миколаївський міський палац творчості учнів) // номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль народного танцю «Трицвіт», підготовча група (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району м. Миколаїв) // номінація «Народна хореографія», ІV вікова категорія
  • «Народний» ансамбль танцю «Надія» (Радсадівський будинок культури Радсадівської ОТГ) // номінація «Народна хореографія», VІІ вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (Миколаївський міський палац творчості учнів) // номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Бусинка» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Водограй» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Бальна хореографія», V вікова категорія
  • «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Зорянка» (Миколаївський обласний будинок художньої творчості) // номінація «Народна стилізація», ІІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль народного танцю «Зорька» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Народна стилізація», VІІІ вікова категорія

Третє місце

  • «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю «Сяйво України» (Миколаївська спеціалізована школа «Академія дитячої творчості») // номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Зразковий танцювальний колектив «Пролісок» (Трикратський будинок культури Олександрівська ОТГ) // номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Народний колектив танцю «Левенчанка» (Новоодеський районний будинок культури) // номінація «Народна хореографія», VІ вікова категорія
  • «Зразковий художній колектив» хореографічний колектив «Зорянка» (Миколаївський обласний будинок художньої творчості) // номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (Парутинська дитяча музична школа Куцурубської ОТГ) // номінація «Естрадна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Народний танцювальний колектив «Джерело» (Снігурівського будинку культури Снігурівської ОТГ) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Зразковий хореографічний колектив «Посмішка» (Висунського сільського будинку культури Висунської ОТГ) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Народний ансамбль бально-спортивного танцю «Фантазія» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Бальна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Карнавал» (Первомайський МЦКіД імені Є. Зарницької) // номінація «Естрадна хореографія», IІІ вікова категорія

Диплом за участь

Зразковий хореографічний ансамбль «Карамельки» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Естрадна хореографія», IІ вікова категорія

Невдовзі найкращі хореографічні колективи знову змагатимуться за першість, адже попереду обласний конкурс хореографічних колективів «Jam».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: