Музичне мистецтво, Поради        01 Лютого 2018        550      

Меломанам: 7 кращих виконавців fusion

Fusion (сплав) — це слово найкраще підходить до назви напряму, який містить у собі елементи фолку, джазу, хіп-хопу, регі, металу та інших стилів. Ф’южн-музика зазвичай інструментальна, часто зі складними тактовими розмірами, метром, ритмом і подовженими композиціями, що містять імпровізації. Якщо вам подобаються музичні експерименти, то наша стаття саме для вас.

Mezzoforte. Світлина: wikipedia.org

Herbert Hancock

Хербі Хенкок — піаніст і композитор, один із найбільших представників сучасного джазу в останні десятиріччя ХХ століття. Музика Хенкока поєднує в собі елементи року й соулу поряд із вільними елементами джазу.

Mezzoforte

«Mezzoforte» — колектив з Ісландії, який виник у 1977 році. Коли слухаєш записи цієї групи, то не віриться, що в крихітній острівній країні, що знаходиться майже на Північному полюсі, можуть так глибоко відчувати те, що прийшло з надр чорного етносу — музику «фанкі».

Jean-Luc Ponty

Жан-Люк Понті — французький джазовий скрипаль і композитор. Він творив неперевершену музику, використовуючи електромагнітний звукознімач і різні синтезатори, які модифікували природний звук скрипки.

Al Di Meola

Ел Ді Меола — легенда. Цей гітарист заробив купу різних нагород і став прикладом для багатьох джазових і рок-гітаристів.

Hiromi

Хіромі Уехара — джазовий композитор і піаністка з Японії. Її віртуозна техніка відома на весь світ. Хіромі поєднує у своїй музиці рок, джаз і класику, виплескуючи на слухачів динамічну енергетику.

Mahavishnu Orchestra

Коли гітарист Джон Маклафлін наприкінці 70-х захопився індуїзмом, його гуру дав йому нове імя — Махавішну, яке потім Джон і використав для назви свого грандіозного проєкту «Mahavishnu Orchestra». Вони грали ф’южн: сплав східної музики, джазової аритмії, жорсткого фанку й хард-року з класичним звучанням, причому все це було перемішано досить несподівано.

Jaco Pastorius

Джако Пасторіус — бас-гітарист, відомий своєю віртуозною грою на безладовій бас-гітарі.

Шановні меломани, бажаємо приємного прослуховування, а любителів живої музики запрошуємо проявити свої таланти на обласному огляді малих форм ансамблів народних інструментів «VOLTA».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: