Поради, Хореографічне мистецтво        18 Квітня 2018        625      

7 складових успішного виступу хореографічного колективу

Останнім часом усе більшої популярності набувають дитячі конкурси з хореографії. Саме там юні обдарування прагнуть відчути дух конкурентної боротьби. Готуючи малечу до участі у конкурсних заходах, радимо педагогам узяти на озброєння наступні рекомендації.

Світлина: polilog.com.ua

  1. Шукайте конкурси, які відповідають віковим особливостям і рівню майстерності колективу.
  2. Накопичуйте досвід на численних онлайн-курсах і майстер-класах, які допоможуть вам розробити стратегії для виступу колективу у найкращій його формі.
  3. Не суєтіться. Заміна номера в останню хвилину перед виступом буде великою помилкою керівника.
  4. Обирайте оригінальний репертуарний номер, з «родзинкою», яка зробить виступ колективу особливо помітним серед інших.
  5. Під час підготовки до конкурсу бажано, щоб колектив виступив перед якомога більшою кількістю людей. Учасники повинні досконало володіти усіма елементами конкурсної танцювальної композиції.
  6. Приділіть окрему увагу моральному настрою своїх вихованців. Командний дух на шляху до бажаної перемоги додасть ще більшої впевненості юним танцюристам.
  7. Не розглядайте участь у конкретному конкурсі як останній або єдиний шанс перемоги, адже кожен конкурсний виступ — це маленька складова у скарбницю досвіду колективу.

Шановні колеги, скористайтеся нашими порадами під час підготовки своїх вихованців до обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix». Бажаємо успіху!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: