Творче об'єднання «Прибужжя»        23 Липня 2021        278      

Артлокація «Етносвітлиця»: навчаємось індивідуально

Артлокація продовжує свою роботу і сьогодні ми розповімо про індивідуальні заняття, які ми відновили після локдауну. Нами був запропонований оригінальний майстер-клас з різьблення по яєчній шкаралупі, який, на жаль, не втілився раніше у життя через карантинні обмеження. Але на сьогодні є можливість і натхненне бажання реалізувати свої плани. Під час проведення майстер-класів ми втілюємо в життя креативні ідеї та додаємо яскравих фарб у сьогодення.

Філігранну техніку з художньої обробки шкаралупи запропонував миколаївський майстер НТО «Прибужжя», член Міжнародної асоціації «Egg ART» Михайло Карабутов.

Індивідуальне заняття поєднало в собі дві унікальні техніки – традиційну і сучасну. Завдяки цьому кожен зміг власноруч створити ажурну «різьблянку» та монохромну «дряпанку». Робота з крихкою шкаралупою виявилася кропіткою і вимагала максимальної зосередженості майстрів, адже будь-який зайвий рух міг пошкодити малюнок та навіть виріб в цілому.

Щоб створити унікальний витвір, потрібно було ознайомитися з  тонкощами творчого процесу, а саме: як правильно обрати необхідні інструменти для роботи, підготувати матеріал, обробити й пофарбувати шкаралупу, нанести малюнок та побудувати композицію, освоїти основи техніки різьблення та продряпування.

По закінченню майстер-класу учасники з гордістю продемонстрували свої дивовижні  вироби – ажурні «різьблянки» з рослинно-квітковими візерунками та «дряпанки», оздоблені геометричним орнаментом.

Усі погодились, що: «Дива народжуються тут!»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: