Новини        28 Квітня 2017        220      

Майстер-клас із вокалу для директорів будинків культури Березанського району

27 квітня методисти Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Вероніка Гаврилюк та Світлана Бабуріна провели виїзний майстер-клас із вокалу, участь у якому взяли 15 директорів будинків культури Березанського району.

Протягом зустрічі обговорювались:

  • аспекти створення дитячого вокального ансамблю на базі сільського будинку культури;
  • питання охорони та гігієни дитячого голосу на основі методичних рекомендацій «Бережіть дитячий голос»;
  • типові помилки, які припускаються під час підготовки юних вокалістів до обласних конкурсів та методи їх вирішення.

Продовженням майстер-класу стало практичне заняття за методикою Олександри Стрельнікової та Крістін Лінклейтер, що дало можливість присутнім оволодіти технікою правильної постановки вокального дихання та позбавлення від голосових «зажимів». Вправи за системою Струве та Ємельянова вдосконалили навички учасників майстер-класу зі зняття напруження з внутрішніх та зовнішніх м’язів.

Окрема увага присутніх була зосереджена на виборі дитячого вокального репертуару. На завершення заняття методисти провели з учасниками семінару показовий урок із вокалу, на якому були закріплені отримані знання про правильне дихання та звукоутворення в процесі розспівування.

Будемо сподіватися, що здобуті під час занять навички допоможуть керівникам правильно підійти до підготовки учасників обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Аrt-mix».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: