Новини        10 Вересня 2019        463      

Основні моменти навчального семінару «Розвиток галузі культури в ОТГ: стратегічне бачення»

Десятого вересня директорка МОЦНТ та КОР Наталія Баштова та її заступниця з методичної роботи Тетяна Нестерова долучилися до навчального семінару «Розвиток галузі культури в ОТГ: стратегічне бачення», що пройшов у Миколаївському відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування.

На семінарі обговорили найважливіші й найактуальніші питання. Наталія Баштова та Тетяна Нестерова висвітлили тему «Збереження аматорського мистецтва в клубних закладах області». Вони наголосили на важливості розвитку культури загалом і детальніше зупинилися на окремих найпоширеніших питаннях. Зокрема звернули увагу на кадри закладів культури: освіта, оплата праці, зайнятість та атестація працівників.

Наталія Баштова розповіла про особливості перейменування закладів культури, підтвердження звання аматорським колективам; необхідність атестації всіх працівників клубних закладів ОТГ. Окреслила основні моменти культурно-мистецької акції «Від громади до громади».

Порекомендувала краще працювати над брендами громад, аби гідно представляти себе на заходах різних рівнів. Відповіла на часте питання, як потрапити на Всеукраїнський огляд сільських закладів культури. Підкреслила, що обов’язково треба брати участь в обласних конкурсах, фестивалях, святах, семінарах тощо, організованих МОЦНТ. А також анонсувала нові заходи, які заплановано на 2020 рік.

З заступницею директорки МОЦНТ та КОР Тетяною Нестеровою поговорили про специфіку оформлення різноманітної документації, а також про школу менеджменту, яку традиційно організовує МОЦНТ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: