Новини        26 Грудня 2017        431      

Підсумки 2017 року: кращі семінари

Методисти Миколаївського обласного центру народної творчості протягом 2017 року провели більше ніж 10 обласних семінарів, спрямованих на підвищення професійного рівня працівників закладів культури клубного типу Миколаївщини, керівників аматорських колективів різних напрямів мистецтва. Вперше цього року семінаристи мали можливість отримати багато цікавих практичних рекомендацій та порад від провідних майстрів України. Наприкінці року давайте пригадаємо кращі зустрічі.

Обласний семінар для керівників аматорських театрів

24 березня в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Гмирьова зібралося майже 80 керівників та учасників аматорських театральних колективів із районів області. Приводом для зустрічі стали семінарські заняття, які організував Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи. Запрошені викладачі, цікаві майстер-класи та багато пізнавальної інформації — це далеко не все, що можна було спостерігати під час занять.

Ляльковий дивограй на обласному семінарі для керівників аматорських театрів →

Обласний семінар для керівників дитячих вокальних колективів

28 березня в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей імені В. О. Лягіна було надзвичайно гамірно, адже понад 70 керівників дитячих вокальних колективів Миколаївщини з’їхалися на семінар, організований Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи. Про складові успіху юного вокаліста, несподівані зізнання й сюрпризи від зіркових тренерів — читайте в нашій статті.

«Зіркові» майстер-класи на обласному семінарі для керівників дитячих вокальних колективів 

Обласний семінар для керівників вокально-хорових колективів

10 квітня в Миколаївській філії Київського національного університету культури й мистецтв відбулися семінарські заняття, участь у яких узяли  понад 60 керівників вокально-хорових колективів з 17 районів та об’єднаних територіальних громад Миколаївщини.

Творче різномаїття семінару для керівників обласних вокально-хорових колективів 

Обласний семінар для майстрів ДПМ та художників-аматорів

5 квітня понад 60 майстрів декоративно-прикладного мистецтва та художників-аматорів з усієї Миколаївщини взяли участь у цікавих презентацях та майстер-класах, які відбулись у рамках обласного семінару «Дерево життя».

Підсумки обласного семінару «Дерево життя» 

Обласний семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів

17 травня у концерт-холі «Юність» майже 100 звукооператорів клубних закладів з Миколаївської, Херсонської та Одеської областей взяли участь у семінарських заняттях, які організував Миколаївський обласний центр народної творчості спільно з фахівцями компанії Electro-Voice. 

Обласний семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів 

Театральна Академія від членів журі Всеукраїнського фестивалю «Від Гіпаніса до Борисфена-2017»

Що визначає якість сучасних фестивалів?! Як багато складових у відповіді на це запитання. Одна з них ‒ це можливість підняти професійний рівень під час майстер-класів від досвідчених майстрів. Таку можливість щороку організатори Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» надають усім охочим до науки вдосконалення. Цього року було особливо насичено й пізнавально! Чим саме — про все далі.

«Від Гіпаніса до Борисфена-2017»: майстер-класи від членів журі 

Зіркові майстер-класи від членів журі Всеукраїнського фестивалю «Усмішки Глазового-2017»

29 червня, у передостанній день VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу гумору та сатири «Усмішки Глазового», учасники й гості мали можливість відвідати майстер-клас від легенди українського декламаторського мистецтва, народного артиста України, лауреата національної премії імені Тараса Шевченка Анатолія Паламаренка, який цього року очолює роботу журі фестивалю. Які ж поради запропонував почесний тренер учасникам заходу?

«Усмішки Глазового-2017»: майстер-клас від Анатолія Паламаренка 

Обласний семінар для керівників аматорських театральних колективів області

25—26 жовтня Миколаївський обласний центр народної творчості організував і провів обласний семінар, участь у якому взяли майже 150 керівників аматорських театральних колективів клубних закладів області практично з усіх куточків Миколаївщини. Якій тематиці цього разу були присвячені семінарські заняття, наскільки вони були насиченими корисною інформацією і хто з запрошених гостей здивував учасників заходу — далі в нашій статті.

Підсумки семінару для керівників аматорських театральних колективів області 

Обласний семінар з класичного танцю

30 жовтня в Палаці творчості учнів м. Миколаєва відбувся обласний семінар із класичного танцю, участь у якому взяли більш ніж 35 керівників хореографічних колективів Миколаївщини. У яких формах пройшли семінарські заняття, які навички опрацьовувалися в практичному модулі, що найбільше вразило учасників заходу — про це та багато чого іншого читайте далі.

Підсумки обласного семінару з класичного танцю 

Обласний семінар для звукооператорів

8 листопада на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили відбувся семінар-практикум для звукооператорів клубних закладів області. Провідні фахівці Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи створили для спеціалістів-початківців практичний майданчик, на якому можна було опрацьовувати різні навички. До семінарських занять, які відбувалися в теоретично-практичній формі, долучилися також фахівці зі спілки звукорежисерів України в Миколаївській області: голова Дмитро Опишанський, Ігор Воронцов та Ігор Кругликов.

Підсумки обласного семінару для звукооператорів 

Підсумки обласного семінару з українського народного танцю

27 та 28 листопада відбувся семінар з українського народного танцю, участь у якому взяли біля 60 керівників аматорських хореографічних колективів районів, міст і об’єднаних територіальних громад Миколаївщини. Про особливості семінарських занять, а також головні настанови провідних майстрів хореографічного жанру як Миколаївщини, так і України — докладно далі.

Підсумки обласного семінару з українського народного танцю →

До зустрічі на наших семінарах у 2018 році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: