Новини        26 Березня 2019        603      

Підсумки обласного семінару з естрадної хореографії

26 березня відбувся семінар з естрадного танцю, участь у якому взяли понад 60 керівників аматорських хореографічних колективів із різноманітних куточків нашого краю. Про особливості семінарського заняття, а також тематику порад керівника «зразкового» хореографічного колективу «Ренесанс» Ірини Хохолькової — далі.

На початку семінарських занять провідний методист Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заступник голови Миколаївського обласного осередку Національної хореографічної спілки Анатолій Кривошей подякував усім присутнім за небайдужість до хореографічного мистецтва, а також наголосив на важливості розмаїття методів роботи сьогодні.

Семінар проведено на базі Миколаївської ЗОШ № 11, де учасники заходу побачили репетиції одного з найкращих хореографічних колективів Миколаївщини — «Ренесансу», а також отримали безліч корисних практичних порад від керівника колективу Ірини Хохолькової.

Семінаристи практично ознайомились із такими темами:

  • розвиток слухового сприйняття та координація рухів;
  • підвищення художнього рівня і виконавської майстерності на прикладі демі класики, акробатики, джазового танцю та танцю модерн;
  •  розвиток художнього смаку шляхом залучення дітей до культури естрадного танцю;
  • вплив підтримок (в естрадному танці) на фізичний та емоційний стан виконавців.

Наприкінці занять керівник «Ренесансу» поділилася своїми досягненнями в роботі з хореографічним колективом, послідовними кроками навчального процесу та формування власної школи з підготовки висококласних виконавців.

Наскільки результативним був семінар, дізнаємося у травні під час Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: