Новини        16 Листопада 2020        377      

Провели хореографічний конкурс «Jam 2020»

У листопаді провели обласний конкурс хореографічних колективів «Jam», щоб сприяти творчій самореалізації хореографів-аматорів. Детальніше про конкурс і переможців — далі.

Організатор

Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи

Про конкурс

Конкурс хореографічних колективів «Jam», що пройшов уперше стане щорічним підсумковим конкурсом за рік для колективів, які не встигли впродовж року взяти участь в інших хореографічних конкурсах. А також цей захід для колективів, які бажають уперше продемонструвати свою творчість широкому загалу.

У цьогорічному конкурсі взяли участь хореографічні колективи без звання «народний / зразковий» області та Миколаєва незалежно від відомчого підпорядкування. Загалом до заходу долучилися понад 50 різноманітних хореографічних колективів із різних куточків нашої талановитої Миколаївщини.

Учасники різних вікових категорій виступали в таких номінаціях: «Народна хореографія», «Народна стилізація», «Класична хореографія», «Естрадна хореографія», «Сучасна хореографія», «Дитяча хореографія», «Бальна хореографія», «Побутова хореографія», «Спортивна хореографія», «Танцювальне шоу», «Дебют». Колективи представили конкурсну програму, що складалася з двох сценічних різнопланових номерів.

Перебіг конкурсної програми

Понад 600 юних та досвідчених танцівників представили драйвову суміш із яскравих почуттів, ритму, музики й світла, загалом показавши високу майстерність і техніку виконання.

Конкурс продемонстрував пошук нових танцювальних сценічних рухів, адже більшість колективів заявили про себе вперше. Виступи одних учасників запам’яталися сценічністю пластики, а інших артистизмом і розкриттям художніх образів. Колективи намагалися максимально здивувати різноманітністю хореографічних малюнків, а кожен номер відрізнявся своїм різнобарв’ям сценічних костюмів.

Попри загалом позитивну оцінку виступів, журі зауважило те, що представлений музичний матеріал деяких колективів не відповідав віковим особливостям виконавців. Також деякі учасники танцювального конкурсу демонстрували невідповідність підібраних костюмів до танцю. Основною помилкою керівників колективів стала невідповідність лексичного матеріалу тематиці танцю та віковій категорії танцівників, але журі відмітило деяких керівників, які показали високий професіоналізм під час показового виступу.

Дякуємо всім, хто долучився до участі в обласному конкурсі хореографічних колективів «Jam», продемонструвавши свою творчість і виконавську майстерність.

Нагородження

Переможців обирало журі, до якого ввійшли провідні фахівці хореографічного жанру Миколаївської області. Учасники боролися за Гран-прі, перші, другі й треті місця.

Гран-прі

  • Колектив індійського танцю «Бхарат» (Миколаївський міський палац культури «Корабельний») // номінація «Народна хореографія», VІІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль сучасного танцю «Дружба» (Березнегуватський районний будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фантазія» (Дитяча школа мистецтв Вознесенської міської ради) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Суднобудівник» (Миколаївський обласний палац культури) // номінація «Сучасна хореографія», VIIІ вікова категорія

Перше місце

  • Народний ансамбль танцю «Аліски» (Миколаївський міський палац культури «Молодіжний») // номінація «Народна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Ritmix» (Матвіївський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Народна хореографія», VІІ вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (Миколаївський міський палац творчості учнів) // номінація «Естрадна хореографія», І вікова категорія
  • Колектив естрадного танцю «Ніка» (Центр дитячої та юнацької творчості, м. Южноукраїнськ) // номінація «Естрадна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Зразковий хореографічний колектив «Посмішка» (Висунський сільський будинок культури, Висунської ОТГ) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фортуна» (Петрово-Солониський сільський будинок культури Миколаївського району) // номінація «Сучасна хореографія», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «FIESTA» (Баштанський міський будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», VІ вікова категорія
  • Зразковий художній хореографічний колектив «Надія» (Будинок дитячої та юнацької творчості Баштанської міської ради) // номінація «Сучасна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Зразковий ансамбль танцю «Барви» (Березнегуватський районний будинок культури) // номінація «Сучасна хореографія», VІІІ вікова категорія
  • Хореографічний гурток класичного танцю «Терпсихора» (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, м. Миколаїв) // номінація «Класична хореографія», ІV вікова категорія
  • «Народний художній колектив» ансамбль танцю «Джерельце» (Миколаївський міський палац творчості учнів // номінація «Народна стилізація», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фаворит» (Центр дитячої та юнацької творчості, м. Вознесенськ) // номінація «Спортивна хореографія», ІІІ вікова категорія

Друге місце

  • Ансамбль танцю «Едельвейс» (Будинок творчості дітей та юнацтва Інгульського району, м. Миколаїв) // номінація «Народна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Діамант» (Новоєгорівський сільський будинок культури Баштанської ОТГ) // номінація «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фаворит» (Вознесенська загальноосвітня школа-інтернат) // номінація «Естрадна хореографія», ІV вікова категорія
  • Зразковий ансамбль естрадного танцю «Мозаїка Ольвії» (Парутинська дитяча музична школа Куцурубської ОТГ) // номінація «Естрадна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фортуна» (Петрово-Солониський сільський будинок культури Миколаївського району) // номінація «Естрадна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Народний ансамбль танцю «Золотий колос» (Миколаївський національний аграрний університет) // номінація «Сучасна хореографія», VIIІ вікова категорія
  • Студія танцю «Крок вперед» (Кульбакінський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Народна стилізація», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Мадагаскар» (Кам’яномостівський будинок культури Кам’яномостівської ОТГ) // номінація «Дебют», І вікова категорія

Третє місце

  • Хореографічний колектив «Вихиляс» (Миколаївської дитячої школи мистецтв № 3) // номінація «Народна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Діамант» (Новоєгорівський сільський будинок культури Баштанської ОТГ) // номінація «Естрадна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Азарт» (Центр культури і дозвілля Новобузької міської ради) // номінація «Естрадна хореографія», IIІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Едвіс» (Центр культури і дозвілля Новобузької міської ради) // номінація «Естрадна хореографія», IIІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Діамант» (Новоєгорівський сільський будинок культури Баштанської ОТГ) // номінація «Естрадна хореографія», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Діамант» (Новоєгорівський сільський будинок культури Баштанської ОТГ) // номінація «Естрадна хореографія», VІ вікова категорія
  • Народний танцювальний колектив «Джерело» (Снігурівський будинок культури Снігурівської міської ради) // номінація «Сучасна хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Золотий колосок» (Тернівський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Народна стилізація», VІІ вікова категорія
  • Колектив естрадного танцю «Ніка» (Центр дитячої та юнацької творчості, м. Южноукраїнськ) // номінація «Народна стилізація», VІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Едвіс» (Центр культури і дозвілля Новобузької міської ради) // номінація «Дитяча хореографія», І вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Фортуна» (Петрово-Солониський сільський будинок культури Миколаївського району) // номінація «Дитяча хореографія», ІІ вікова категорія

Диплом за участь

  • Колектив бально-спортивного танцю «Мажор» (Українківський сільський клуб Галицинівської ОТГ) // номінація «Бальна хореографія», VІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Чорноморочка» (Чорноморська загальноосвітня школа Чорноморської ОТГ) // номінація «Народна стилізація», IIІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Золотий колосок» (Тернівський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Дитяча хореографія», І вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Золотий колосок» (Тернівський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Дитяча хореографія», ІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Каскад» (Ольшанський будинок культури Ольшанської ОТГ) //  номінація «Дитяча хореографія», VII вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Колібрі» (Галицинівський сільський клуб Галицинівської ОТГ) // номінація «Дитяча хореографія», VІІ вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Золотий колосок» (Тернівський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Дебют», І вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Азарт» (Центр культури і дозвілля Новобузької міської ради) // номінація «Дебют», І вікова категорія
  • Хореографічний колектив «Pretty Fly» (Іванівський сільський клуб Куцурубської ОТГ) // номінація «Дебют», ІV вікова категорія
  • Хореографічний колектив східного танцю «Хабібі» (Тернівський будинок культури Миколаївської міської ради) // номінація «Танцювальне шоу», ІІ вікова категорія

У жовтні провели інший обласний конкурс хореографічного мистецтва — «Перлина Прибужжя», де у виконавської майстерності змагалися досвідчені колективи зі званням «народний / зразковий».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: