Поради, Хореографічне мистецтво        29 Березня 2019        1453      

Стилі сучасного танцю: vogue

Vogue (вог) — сучасний стиль танцю, для якого характерні витонченість ліній, грація, артистизм. Що поєднує фешн-індустрію і vogue, як цей стиль став популярним, які його основні види та інше — далі у статті.

Джерело: tancor.info

Мода і vogue

На становлення vogue як стилю танцю дуже вплинула фешн-індустрія, зокрема журнал з однойменною назвою. Оскільки для vogue характерне поєднання модельних поз і різких рухів тіла, зокрема рук і ніг, зрозуміло, що танцівники, як правило, надихалися образами й позами видатних моделей. Наприклад, значної популярності танець набув після виходу у світ відеокліпу Мадонни «Vogue»(1990). Додав обертів стилю і документальний фільм «Париж палає».

Також поєднує світ моди і виконавців vogue наявність «будинків», учасники яких об’єднані спільною філософією. Вони часто організовують різноманітні перформанси. Окрім цього, «будинки» змагаються між собою на «балах».

Основні види vogue

  1. Old Way передбачає витончені рухи, їх симетрію і граціозність.
  2. New Way — «жорсткі» рухи, поєднані з вигинанням кінцівок у суглобах і розмаїттям обертів рук і зап’ястків.
  3. Vogue Femme — найжіночніший вид стилю vogue, для якого характерні надзвичайно плавні рухи. Він налічує п’ять елементів: рухи руками (Hand Illusions), котяча хода (The catwalk), качина хода (The duckwalk), шоу на підлозі (Floor performance), занурення та падіння (Dips and Drops).

Представники vogue у Миколаєві

Наочно переконатися у колоритності цього стилю ви можете, переглянувши відео Ольги Полоскової — керівника Миколаївської школи танців «Yes I Can».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: