Новини        03 Травня 2019        761      

Творчий проект «Таланти Прибужжя»: Єлизавета Козирєва

Проект «Таланти Прибужжя» триває. Третього травня свою творчість представила майстриня НТО «Прибужжя» Єлизавета Козирєва.

Організатори, учасники та мета проекту

Організатори: Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи і Миколаївський академічний художній російський драматичний театр.

Творчий проект «Таланти Прибужжя» спрямований на популяризацію сучасного мистецтва нашої області, поєднання різножанрових напрямів творчості, пошук і презентацію нових арт-ідей талантів Миколаївщини. Учасники — майстри обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя».

Діюча виставка

Третього травня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відкрилася персональна виставка Єлизавети Козирєвої. Майстриня з 2004 року є членом НТО «Прибужжя». За 15 років творчої діяльності вона створила понад 50 вишитих картин. «Волошки і ромашки», «Маки», «Магнолії», «Мальви» — усього до виставкової експозиції ввійшло 18 робіт, тематика яких віддзеркалює красу нашого краю та яскраво відображає різнобарв’я квітково-рослинного світу півдня України.

У своїх картинах Єлизавета Козирєва вдало поєднує велику кількість технік і видів вишивки. Картини, виконані бісером, майстриня гармонійно доповнює частковою вишивкою гладдю і хрестиком. Акцентує увагу на окремих фрагментах композиції, виділяючи їх за допомогою атласних стрічок та об’ємного контуру. Особливої екстравагантності надає використання «богемського» гранованого бісеру і страз. Такі роботи, з комбінованими видами вишивок, виглядають досить вишукано.

Сьогодні майстриня захоплюється не тільки вишивкою картин, а й виготовленням витончених прикрас з мікровишивки Petit Point та декоративних топіаріїв. Єлизавета Козирєва є постійною учасницею міжнародних і всеукраїнських культурно-мистецьких акцій, обласних оглядів і виставкових проектів. За творчі досягнення та особистий внесок у розвиток культури нашого краю у 2011 році майстриня стала лауреатом обласної премії «Кращий працівник галузі культури Миколаївської області», а в 2016 році — відзначена обласною премією імені Миколи Аркаса.

З відкриттям персональної виставки майстриню привітали друзі й колеги. Директор МОЦНТ та КОР, заслужена артистка України Наталія Баштова побажала майстрині натхнення і подальших творчих успіхів, а також нагородила грамотою «за особистий внесок у розвиток народної творчості та високу виконавську майстерність». Слова вдячності за прекрасну виставку пролунали від директора МАХРДТ Артема Свистуна. А керівник НТО «Прибужжя», заслужений працівник культури України Валентина Кривцова подякувала авторці виставки за активну участь у творчому житті області. Святкового настрою заходу додали музичні вітання артистів Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Нещодавно в рамках проекту свою творчість представили Вадим Пустильник і Тетяна Веремієнко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: