Новини        08 Лютого 2017        587      

Відкриття виставки «Палітра тепла»

8 лютого в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки майстрині творчого об’єднання «Прибужжя» Лариси Кришталь «Палітра тепла».

Організаторами заходу виступили Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, обласне народне творче об’єднання «Прибужжя».

Свою першу персональну виставку Лариса Кришталь присвятила 55-річному ювілею. До експозиції увійшло більш ніж 50 авторських робіт, виконаних у різних техніках: фелтінг, вишивка стрічками, карвінг і вітражний розпис. Майстриня вперше до уваги глядачів запропонувала свої роботи із сухого та мокрого валяння, які вона гармонійно поєднує. «Зоряна ніч», «День Святого Миколая», «Вальс квітів», «Народження Зими» — кожна картина насичена теплом та любов’ю до життя. У процесі творчого вдосконалення Лариса Кришталь ставить перед собою складні цілі й впевнено до них крокує.

З вагомим етапом на творчому шляху майстриню привітали директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужена артистка України Наталія Баштова, директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею Володимир Михайлов. Не дивлячись на негоду, на відкриття виставки завітали численні друзі та знайомі аматорки. Приємним подарунком для неї було поздоровлення від колег, «прибужан», з міста Баштанка.

Олександр Сичьов вітає майстриню

Лариса Кришталь залюбки поділилася таємницями авторської техніки під час майстер-класу із сухого валяння. На очах здивованих прихильників мистецтва рукоділля народжувалися чарівні маки. А ще більшого емоційного колориту творчому процесу додали пісенні вітання для мисткині від автора-виконавця, заслуженого артиста України Олександра Сичьова

Насолодитися різнобарв’ям «Палітри тепла» Лариси Кришталь, а також долучитися до цікавих майстер-класів можна до 13 березня 2017 року.

Більше фото на нашій сторінці у Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  Позначки:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: