Новини        21 Вересня 2016        480      

Відкриття молодого таланту

21 вересня відбулась персональна виставка Василя Нікітіна — художника творчого об’єднання «Прибужжя». Роботи митця були представлені у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї, куди міг завітати кожен охочий глядач.

Захід проходив у рамках Третього виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини», що організований у співпраці Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи й творчого об’єднання «Прибужжя». Саме завдяки такому тандему миколаївці мають змогу дізнаватися про нові таланти свого міста та області.

З відкриттям персональної виставки Василя Нікітіна привітала головний зберігач фондів Миколаївського обласного краєзнавчого музею Л. В. Редька. А директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Н. А. Баштова вручила митцю почесну грамоту за особистий внесок у збереження і розвиток української  народної творчості.

img_8057

Виставковий зал був переповнений глядачами та шанувальниками таланту молодого художника. Підтримати одногрупника прийшли і студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, де навчається Василь. Серед гостей заходу також були й інші представники об’єднання «Прибужжя», що завітали на виставку, щоб привітати друга та колегу.

Музичний подарунок для усіх присутніх зробив народний вокальний ансамбль «Сленг», що виконав українські та американські народні пісні в обробці Сергія Гмирі.

Логічним продовженням заходу став діалог методиста Центру В. В. Кривцової з автором виставки, з якого присутні могли дізнатися цікаву професійну та особисту інформацію про майстра. Василь розповів про картини, що мають для нього особливе значення — це «Портрет племінниці», з якого почався його творчий шлях, та «Портрет мами». Різноманіття напрямів, технік та наполегливість, з якою працює художник, не можуть не викликати захоплення.

А на завершення презентації митець висловив свою подяку усім присутнім та організаторам конкурсу. На згадку про першу персональну виставку Василь Нікітін зробив творчі подарунки виставковому фонду краєзнавчого музею та МОЦНТ та КОР.

Вітаємо молодого митця зі вдалим стартом та бажаємо подальших творчих досягнень!

img_8034

img_8107

img_8062

img_8074

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: