Новини        02 Березня 2015        492      

Виставка Тетяни Веремієнко

18 лютого  в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки майстрині обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Тетяни Веремієнко. До виставкової експозиції увійшло 39 вишитих картин та робіт виконаних в техніці квілінг: «Трояндова краса», «Польовий букет», «Світанкова пісня», «Літо в розпалі» та інші.

На відкритті виставки майстриню привітали виконуюча обов’язки начальника управління культури Миколаївської облдержадміністрації Л. О. Поддубна, директор Миколаївського обласного краєзнавчого музею В. А. Михайлов, а також заслужений діяч мистецтв України І. Г. Черкесова.

Директор ОЦНТ та КОР, заслужена артистка України, депутат обласної ради Н. А. Баштова вручила авторці персональної виставки Грамоту за вагомий внесок у розвиток української культури.

Подарунком для усіх присутніх стали музичні твори a cappella у виконанні вокального ансамблю «Камертон» Матвіївського Будинку культури Миколаївської міської ради (керівник Н. Доценко).

Вернісаж Т. Веремієнко відкрив ІІІ виставковий цикл «Нові імена Миколаївщини 2015-2016». Даний цикл є творчим проектом, спрямованим на збереження українських традицій та відображення розвитку сучасної культури Миколаївщини. Проект ознайомить глядачів з творчістю майстрів декоративно-прикладного мистецтва та художників-аматорів нашої області. Кожен учасник виставкового циклу продемонструє свої творчі задуми та оригінальні ідеї з живопису, декоративного розпису, вишивки, різьблення та квілінгу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: