Новини        10 Червня 2020        721      

Онлайн-заходи: червень

У червні провели онлайн-семінар із декоративно-прикладного мистецтва, а також онлайн-засідання комісії з формування переліку НКС Миколаївської області.

Декоративно-прикладне мистецтво

Четвертого червня Миколаївський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи провів онлайн-семінар для митців-аматорів і керівників студій з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Керівниця обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя», заслужена працівниця культури України Валентина Кривцова розкрила п’ять важливих тем:

  1. Підготовча робота зі студією для підтвердження або присвоєння звання, необхідні документи та вимоги до творчих програм.
  2. Характеристика: види та вимоги до оформлення.
  3. Що таке автобіографія та чим вона відрізняється від характеристики.
  4. Портфоліо для підтвердження чи присвоєння звання.
  5. Необхідність сторінки-портфоліо в мережі «Фейсбук» майстра або керівника студії та рекомендації щодо її ведення.

Нематеріальна культурна спадщина

10 червня провідні методистки з нематеріальної культурної спадщини Миколаївського обласного центру народної творчості Ганна Божкова та Світлана Бабуріна провели онлайн-засідання комісії з формування переліку НКС Миколаївської області.

Програма засідання передбачала:

  1. Звіт провідних методисток із нематеріальної культурної спадщини МОЦНТ та КОР Ганни Божкової та Світлани Бабуріної щодо підсумків роботи з НКС в Миколаївській області за перше півріччя 2020 року.
  2. Обговорення стану оформлення документації на елементи, включені минулого року до обласного переліку, для подальшого їх просування до Національного переліку НКС.
  3. Обговорення включення до обласного переліку НКС нових елементів: «Традиції та технологія приготування страви вітовських рибалок “Тюлька насторчак”» і «Товченики по-вітовськи».

Зваживши всі «за» і «проти», комісія вирішила, що нові елементи варто включити в обласний перелік, доопрацювавши необхідну документацію.

Багатші на онлайн-семінари були квітень і травень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: