Новини        18 Грудня 2017        998      

Підсумки 2017: кращі культурно-мистецькі заходи

Рік, що минає, для аматорів Миколаївщини був вельми насиченим. Протягом 2017 року Миколаївський обласний центр народної творчості провів 20 культурно-мистецьких заходів. Особливо показовими є 4 всеукраїнські фестивалі, які зібрали на теренах Миколаївщини аматорську братію практично з усієї України. Давайте пригадаємо найяскравіші миті кращих заходів року.

Обласний огляд новорічно-різдвяних програм «Чаро-дій»

2-6 січня в ефірі телеканалу «Миколаїв» демонструвалися кращі телеверсії новорчно-різдвяних програм аматорських колетивів Миколаївщини. Чия робота стала переможною?

Телеверсії програм переможців проекту «Чаро-дій» →

Проект «Чаро-дій»: зимові звичаї та обряди →

Проект «Чаро-дій»: театралізоване дійство «Миколая наступає» →

«Чаро-дій» оголошує переможців →

Виставка «Палітра тепла»

8 лютого відбулося відкриття виставки «Палітра тепла». Свою першу персональну виставку Лариса Кришталь присвятила 55-річному ювілею. До експозиції увійшло більш ніж 50 авторських робіт, виконаних у різних техніках: фелтінг, вишивка стрічками, карвінг і вітражний розпис.

Відкриття виставки «Палітра тепла» →

Обласний конкурс розмовного жанру «Барви надії»

11 та 12 березня у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбувся конкурс розмовного жанру «Барви надії», участь у якому взяли 82 любителі мистецтва слова практично з усіх районів Миколаївщини. У чому специфіка цьогорічного заходу, який район представив найбільше конкурсантів, і хто ж став кращим — про все далі!

Конкурс «Барви надії» визначив переможців →

Обласна виставка «Майстри барвистої палітри»

3 березня в Миколаївському обласному художньому музеї імені В. В. Верещагіна відбулося відкриття обласної виставки народних студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Майстри барвистої палітри». Одним з основних завдань проекту «Майстри барвистої палітри» є підтримка та сприяння реалізації творчих задумів майстрів-аматорів і талановитої молоді області.

Виставка «Майстри барвистої палітри» відкрилась →

Обласний огляд «Материнська пісня»

18 березня на сцені Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» втретє відбувся обласний огляд вокальних, фольклорних колективів та хорових груп «Материнська пісня», участь у якому взяли 37 конкурсантів із 18 районів та чотирьох міст Миколаївської області.

Свято материнської пісні у «Молодіжному» →

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі»

Неймовірне різнобарв’я хореографічних стилів, жанрів і технік, до 3000 юних та досвідчених любителів мистецтва танцю, миті хвилювання та яскраві відчуття перемоги — усе це сторінки І Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Миколаївські зорі», який два конкурсні дні тримав у напрузі учасників із шести областей України.

Зіркове сяйво Всеукраїнського фестивалю «Миколаївські зорі»: день перший →

Зіркове сяйво Всеукраїнського конкурсу «Миколаївські зорі»: день другий →

Підсумки Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Миколаївські зорі» →

Обласний конкурс аматорських театрів «Миколаївська Мельпомена»

13 і 14 травня аматорські театральні колективи області змагалися за право отримати найвищу нагороду конкурсу «Миколаївська Мельпомена». Хто ж посів перші сходинки конкурсного п’єдесталу пошани, виступи яких конкурсантів привернули до себе особливу увагу журі, і хто представлятиме Миколаївщину вже на Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена» — про подробиці читайте далі.

Тріумф переможців конкурсу «Миколаївська Мельпомена-2017» →

Обласний фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Art-mix»

3 червня Миколаївський міський палац культури «Молодіжний» гостинно відчинив двері учасникам обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Art-mix». Нескінченне море яскравих емоцій, захоплюючий дух конкурсних змагань, величезна кількість подарунків та несподіваних сюрпризів, ну, і, звісно, оголошення переможців — це далеко не всі сполохи феєрверку насиченої фестивальної програми. Ласкаво просимо ще раз відчути неповторні миті «Art-mix-2017».

«Art-mix-2017» оголошує переможців →

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена-2017»

21 червня в затишному чорноморському містечку Очаків морське узбережжя спалахнуло сяйвом дивної містерії, адже свої вогні запалив ХХІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена-2017». Мистецтво гри та вир емоцій, неперевершені майстер-класи від кращих вітчизняних фахівців театрального жанру, драйвові вечірки та насолода природними південними перлинами ‒ це далеко не весь перелік насиченої фестивальної програми, у яку з головою занурилися любителі мистецтва перевтілення з усієї України. Але про все по черзі!

«Від Гіпаніса до Борисфена-2017»: урочистості відкриття →

«Від Гіпаніса до Борисфена-2017»: цікаві миті першої половини фестивалю

«Від Гіпаніса до Борисфена-2017»: майстер-класи від членів журі →

Всеукраїнські фестивалі «Від Гіпаніса до Борисфена-2017» і «Усмішки Глазового-2017» оголошують переможців →

Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»

26 червня відбулося урочисте відкриття VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу гумору та сатири «Усмішки Глазового». На морському узбережжі, у маленькому курортному містечку Очаків, на сцені затишного санаторію з величною назвою «Борисфен» протягом п’яти днів поціновувачі краси й мелодійності української мови, а ще гострого й вибухового гумору презентуватимуть кращі свої номери.

«Усмішки Глазового-2017»: усе тільки починається! →

«Усмішки Глазового-2017»: майстер-клас від Анатолія Паламаренка →

Всеукраїнський фестиваль-конкурс авторської творчості «Пісенний драйв»

30 червня в концертній залі очаківського санаторію Борисфен відбулося урочисте відкриття ІV Всеукраїнського фестивалю пісенної творчості «Пісенний драйв-2017». Нескінченне співоче коло від аматорської братії з усієї України, цікаві майстер-класи, зустрічі і знайомства, яскраві сполохи багаття й відверті музичні зізнання ‒ так стартує фестивальна програма.

«Пісенний драйв-2017» відкрито! →

Переможне сяйво Всеукраїнського фестивалю «Пісенний драйв-2017» →

Виставка робіт сімейної художньої творчості «Єдина родина»

20 вересня в Миколаївському обласному художньому музеї імені В. В. Верещагіна відкрилася виставка робіт сімейної художньої творчості «Єдина родина», присвячена 80-річному ювілею області. 20 кращих творчих сімей із різних куточків Миколаївщини презентували різнобарв’я жанрів декоративно-прикладного мистецтва.

Десятиріччя обласного проекту «Єдина родина» →

Обласне свято «Пісні наших батьків»

29 вересня до Міжнародного дня людей похилого віку на базі Чорноморського національного університету імені П. Могили відбулося обласне свято «Пісні наших батьків». Які колективи долучилися до святкування, а також про інші подробиці свята — далі й докладно.

Обласне свято «Пісні наших батьків» зібрало друзів →

Обласний конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса

30 вересня  в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» у рамках святкування 80-річчя Миколаївської області відбувся десятий обласний конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса. Які ж колективи презентували свою творчість у ювілейному заході, хто з них виявився кращим — про це та багато чого іншого у нашій статті.

Ювілейний конкурс хорових колективів імені Миколи Аркаса визначив кращих →

Обласне свято «Покрівонько, покрий мою голівоньку»

14 жовтня, з нагоди відзначення Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України і Дня Українського козацтва, Миколаївський обласний центр народної творчості вперше запросив миколаївців та гостей міста на свято «Покрівонько, покрий мою голівоньку». У Каштановому сквері у єдиному вирі яскравої весільної феєрії, прикрашеної багрянцем осіннього листопаду, свою творчість презентувалинайяскравіші аматорські вокальні та хореографічні колективи, а також майстри народних промислів області.

Весільна феєрія свята «Покрівонько, покрий мою голівоньку» →

Обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя»

7 жовтня в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» відбувся обласний дитячий конкурс «Квітка Прибужжя», у якому свої яскраві таланти презентували 15 дівчат із різних куточків Миколаївщини. Чий квітковий образ став найбільш вдалим і підкорив журі конкурсу, хто з дівчат повіз додому приз глядацьких симпатій та інші відзнаки від організаторів свята — про це та багато чого іншого далі в статті.

Визначено найчарівнішу «Квітку Прибужжя-2017» →

Обласний конкурс духових оркестрів «Оркестру звуки чарівні»

28 жовтня в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» відбувся обласний конкурс «Оркестру звуки чарівні», участь у якому взяли 16 духових аматорських оркестрів і ансамблів Миколаївщини. Захід проходив у рамках святкування 73 річниці визволення України від фашистських загарбників.

Переможні марші конкурсу «Оркестру звуки чарівні» →

Обласний конкурс дитячих хорових колективів і вокальних ансамблів «Барвінковий спів»

4 листопада в актовій залі Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв відбувся обласний конкурс дитячих хорових колективів і вокальних ансамблів «Барвінковий спів», у якому взяли участь 320 талановитих дітей Миколаївщини.

«Барвінковий спів-2017» оголосив кращих →

Обласний конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя»

12 листопада в Южноукраїнському палаці культури «Енергетик» відгомоніли акорди першої частини обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя». А 18 листопада в Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» пройшов другий день конкурсної програми. Загалом, у заході взяли участь понад 80 колективів, більше ніж 50 з яких демонстрували свою творчість саме в Миколаєві. Хто з них виявився кращим і які пропозиції запропонували організатори переможцям — про все й навіть більше в нашій статті.

Яскраві сполохи «Перлини Прибужжя-2017»: день перший →

Яскраві сполохи «Перлини Прибужжя-2017»: день другий →

Обласна виставка художніх виробів «Диптих-art»

13 грудня в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття нового проекту Обласного центру народної творчості — виставки художніх виробів майстрів Миколаївщини «Диптих-art». Це був показовий захід у рамках підсумкової наради директорів клубних закладів області за 2017 рік.

Містерія кольорової гри проекту «Диптих-art» →

До зустрічі на наших заходах у 2018 році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: