Поради, Хореографічне мистецтво        04 Лютого 2019        839      

Шість причин записати дитину на хореографію

У дитинстві організм активно розвивається, тому дуже важливо підібрати правильне фізичне навантаження, аби не лише підтримати стан здоров’я, а й покращити його. Саме хореографія сприяє всебічному розвитку дитини. Шість основних причин записати дитину на танці — далі у статті.

1. Користь для здоров’я

Хореографія — це найкраща альтернатива спорту. Діти, які займаються танцями, завжди виділяються серед однолітків: голова піднята, плечі розгорнені, спина рівна, постава і хода — ідеальні. Крім того, танці забезпечують правильне навантаження на серце, судини і суглоби, а також допомагають навчитися володіти власним тілом.

2. Розвиток почуття ритму і музичності

Систематичні заняття покращують музичний слух і розвивають уміння відчувати метроритм. Танцюючи, дитина вчиться слухати музику, розуміти її, передавати свої почуття, імпровізувати.

3. Розвиток пам’яті й інтелекту

Діти, які регулярно відвідують танцювальні гуртки, заучують рухи, кроки, зв’язки й комбінації. Відповідно тренують пам’ять, удосконалюють уміння орієнтуватися в просторі і часі. А також під час занять формується витримка, наполегливість, самостійність, активність, ініціативність.

4. Спілкування

Відвідуючи хореографічні гуртки, діти отримують нові знайомства і можливості для спілкування. Танцюючи, їм простіше знайти спільну мову, адже їх зближує гарна музика, атмосфера, веселощі і сам педагог. Крім того, навіть якщо дитина сором’язлива, танці знімуть усі бар’єри й допоможуть стати комунікабельнішою і розкутішою.

5. Формування особистісних якостей

Танці сприяють формуванню організованості, працьовитості, цілеспрямованості, терпіння, зібраності, волі до перемоги, умінням концентруватися, запам’ятовувати, долати труднощі, відчувати партнера, працювати в команді.

6. Концертна діяльність і можливість подорожувати

Уже через декілька років занять у колективі, діти беруть активну участь у концертній діяльності, зокрема фестивалях і конкурсах, як у своєму місті, так і за його межами. Це мотивує й надалі розвивати свої танцювальні вміння і підкорювати нові горизонти.

Важливо йти в ногу з часом, тому радимо переглянути нашу рубрику про сучасні стилі танцю: хіп-хоп, реггетон і джаз-фанк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: