Новини        08 Квітня 2015        355      

Виїзна колегія в Арбузинському районі

8 квітня в Арбузинському районі відбулася виїзна колегія за участі завідуючих секторами культури Братського, Єланецького, Кривоозерського районів та відділу культури Арбузинської районної адміністрації.

Проводив нараду начальник відділу культури, національностей та релігій облдержадміністрації Михайло Федорович Димитров. Були присутні директор Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, депутат обласної ради з питань культури, Наталя Анатолівна Баштова, спеціалісти управління культури та фахівці Миколаївського ОЦНТ та КОР.

Господарі заходу тепло зустріли гостей, вручивши їм традиційний український коровай.

Особливою увагою цього дня був оточений начальник відділу культури облдержадміністрації Михайло Федорович Димитров. Колеги щиро привітали його з призначенням на посаду квітами та пам’ятним подарунком.

Зі словами духовної підтримки до всіх присутніх звернувся отець Андрій, настоятель храму Святителя Миколая (УПЦ Київського патріархату, ст. Кавуни). Він висловив віру у духовне відродження України та закликав працівників культури високо нести покладену на них місію.

На завершенні своєї промови отець Андрій запропонував всім об’єднатися у співі пісні-молитви за Україну.

М. Ф. Димитров провів круглий стіл за участю керівників структурних підрозділів, де кожен з присутніх поділився проблемами розвитку культури своєї місцевості та озвучив власні пропозиції щодо стратегії розвитку галузі. За підсумками круглого столу учасники виробили спільні пропозиції до Міністерства культури України щодо шляхів вирішення нагальних проблем галузі культури.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: