Новини        27 Грудня 2017        325      

Вітаємо ювілярів

Кінець 2017 року та початок 2018 знаменований прекрасними ювілейними датами: 75-річний ювілей зустрічають дві яскраві творчі особистості, керівники відомих на Миколаївщині вокальних колективів — Любов Пахомова та Микола Каганюк.

Ювілей — це урочиста подія в житті кожної людини. 75 років для творчої особистості — особлива дата, тому що понад 50 років із них присвячується мистецтву, людям, з якими ти працюєш, втілюєш творчі задуми, розділяєш з ними радість і негаразди. А скільки було за цей час різних культурно-мистецьких заходів, концертів, гастролей, творчих зустрічей?! Творча нива наших ювілярів засіяна зерном добра та радості, їхній урожай — це понад 5 тисяч вихованців.

27 грудня ювілейний день народження святкує Любов Василівна Пахомова — керівник народного хору «Любисток» Новобузького РБК, випускниця Миколаївського культурно-освітнього училища. А 2 січня за одним святковим столом збирає рідних і друзів Микола Пилипович Каганюк — керівник народного вокального ансамблю «Красняночка» Красненьківського СБК Кривоозерського району, випускник Кіровоградського педагогічного інституту імені О. С.Пушкіна, за плечима якого 60 років творчої діяльності.

Це висококваліфіковані фахівці, прекрасні хормейстери, педагоги, аранжувальники та автори пісень, які поповнюють репертуарну скарбницю колективів, а ще вони безмежно закохані у свою професію, щирі та добрі Люди з відкритими серцями та посмішками. Разом зі своїми вихованцями Любов Пахомова та Микола Каганюк зігрівають глядачів своїм мистецтвом, даруючи їм щастя та насолоду від неповторної краси української пісні, яка йде від самого серця, пронизана людською мудрістю, джерельною чистотою та глибокою історією рідного краю.

Шановні ювіляри, прийміть щирі вітання від величезної співочої громади Миколаївщини, від колективу Обласного центру народної творчості. Здоров’я, злагоди та натхнення на многії-многії літа!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: