Поради, Хореографічне мистецтво        22 Грудня 2020        833      

Звідки з’явилися трендові танці 2020 року: TikTok-гід

Якщо декілька років тому TikTok вважався підлітковою забавкою та платформою чудернацьких танців, то зараз майже не залишилося людей, які б не чули про нього. Нумо з’ясуємо, що це за соціальна мережа, звідки з’являються тренди, які стилі зараз популярні в додатку, а також чому всі намагаються вивчити танці з TikTok.

Що таке TikTok

TikTok — це мобільний застосунок, з яким ви зможете створювати й переглядати коротенькі розважальні відеоролики тривалістю 15 секунд. Додаток розробили в Китаї й він мав назву Douyin. Спочатку його функцією було редагування та публікація коротких відеороликів із додаванням музики. Але нині це не просто середньостатистичний застосунок, а ціла соціальна мережа, що налічує понад пів мільярда користувачів з усього світу.

«TikTok словник»

Аудиторія ТікТоку має свій сленг. Тому ми написали невеличкий словник, що допоможе вам швидше адаптуватися у цій соціальній мережі.

АУФ — коментар-вигук, що передає захоплення відеороликом.

Краш — користувач, який вам подобається.

Рек (рекомендації) — стрічка рекомендованих роликів.

ТikTok хауз — команда тіктокерів, які живуть в одному будинку, щоб спільно знімати креативний контент.

Тренди — популярний формат роликів.

Чек — формат відео, у якому користувачі перевіряють можливості сервісу / додатки / товару на собі.

Челендж — найпопулярніший формат відео в TikTok, суть полягає в повторенні вірусних дій або рухів, виклик користувачеві.

VSCO-girl — користувач, який зловживає масками й фільтрами в TikTok.

Звідки з’являються тренди

Тренди в TikTok з’являються переважно із Заходу, блогери знімають короткі танцювальні відео з ритмічними та простими для виконання рухами під вірусні треки. Ці відео аудиторія бачить у розділі «Рекомендації» та намагається вивчити й повторити якомога точніше за кумирами.

Які танцювальні стилі переважають у відеороликах

Tutting

Цей танець являє собою рухи руками, що створюють враження неперервної головоломки. Важливе правило таттінга — геометричність положення рук.

Shuffle

Це швидкі танцювальні рухи ногами. Шаффл — досить старий танцювальний стиль, що зародився в Австралії наприкінці 80-х років.

Щоб бути в тренді достатньо вивчити одну з комбінацій та додати її до своєї танцювальної постановки в сучасному стилі для різноманіття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: